więcej

O KOBIDO WARSZAWA

KOBIDO life up

Skąd pochodzi masaż Kobido?

Kobido to masaż wywodzący się z medycyny azjatyckiej i jest on wykonywany według ściśle określonych reguł. W porównaniu z tradycyjnym masażem twarzy, Kobido jest o wiele głębszy, a to z kolei przekłada się na doskonałe rezultaty.

Kobido life up

Czym różni się Kobido od innych masaży twarzy?

Masaż Kobido charakteryzuje się wysokim stopniem intensywności i złożoności. Ten specjalny zabieg obejmuje różne kluczowe techniki masowania. Pozwalają one na docieranie w głąb skóry, a to z kolei umożliwia skuteczne działanie na mięśnie. Wspólną, podstawową cechą różnych technik i ruchów rąk wykonywanych podczas masażu jest ich duża szybkość. Takie szybkie ruchy mogą czasami wywoływać pewien dyskomfort, jednak sam masaż jest bezbolesny. Poprzez masaż typu Kobido możliwa jest praca nad punktami akupresurowymi zapewniająca równowagę nie tylko skóry, ale również mięśni twarzy.

Kobido life up

Lifting bez skalpela

Masaż kobido Warszawa to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na pozbycie się zmarszczek z twarzy, nie licząc medycyny estetycznej. Zwany jest również niechirurgicznym liftingiem. Bez naruszania ciągłości skóry, jedynie dzięki odpowiednio wykonywanym ruchom umożliwia doskonałe wygładzenie skóry oraz uzyskanie efektu odżywionej cery.

Kobido life up

Efekty masażu kobido Warszawa

Zrelaksuj się, odpocznij oraz pozwól się rozpieścić. Specjaliści, którzy zajmują się przeprowadzaniem masażu japońskiego z chęcią zajmą się Twoją twarzą. Gwarantujemy, że efekty tego zabiegu można zauważyć już po pierwszej wizycie. A jak zagwarantować sobie długotrwałe skutki masażu? Wystarczy, że przejdziesz przez serię 5 do 15 zabiegów, a Twoja skóra pozostanie gładka oraz pełna blasku na wiele miesięcy, a nawet i lat.

Kobido life up

Masaż japoński Warszawa

Masaż japoński Warszawa to doskonały sposób nie tylko na osiągnięcie wymarzonego wyglądu skóry. Jest to bardzo intensywny zabieg, ale przeprowadzony przez specjalistów jest w zupełności bezpieczny. Może również sprawiać przyjemność, łagodzić stres oraz umożliwiać znalezienie chwili dla siebie, poza pracą oraz licznymi obowiązkami związanymi z domem oraz rodziną.

Kobido life up

Masaż Kobido – na czym on polega?

Pod nazwą Kobido kryje się głęboki masaż, który wykonuje się na powierzchni skóry twarzy. W ramach powolnych ruchów masowana osoba może się odprężyć i zrelaksować. Z kolei szybkie ruchy masujące mają za zadanie pobudzenie skóry oraz produkcji składników, które są absolutnie konieczne, aby uzyskać odpowiedni efekt liftingu. Do grona korzystnych efektów masażu Kobido można zaliczyć uczucie odprężenia, uwolnienie substancji toksycznych ze skóry, pobudzenie pracy układu nerwowego, mięśni i skóry. Można więc śmiało stwierdzić, że bez interwencji chirurgów możliwe jest uzyskanie naturalnego liftingu. Dzięki stosowaniu takich masaży, można zapewnić sobie alternatywę dla tradycyjnych zabiegów medycyny estetycznej, takich jak między innymi botox albo zastrzyki z kwasu hialuronowego.

Kobido life up

Jak wygląda typowy masaż Kobido w profesjonalnym gabinecie?

Jak już zostało wspomniane wcześniej, masaż Kobido jest zabiegiem wieloetapowym. Podstawowe etapy wchodzące w skład tego masażu prezentują się następująco:

• demakijaż,
• głęboki masaż o charakterze relaksacyjnym,
• drenaż limfatyczny,
• lifting twarzy,
• akupresura.

Zabieg ten rozpoczyna się od wykonywania delikatnych ruchów, których celem jest odprężenie i zrelaksowanie masowanej osoby. W ten sposób likwidowane jest również napięcie, które może utrudnić wykonywanie kolejnych etapów masażu. Następnie, gdy masujący uzna, że nadszedł odpowiedni moment, przeprowadzany jest masaż karku. Jest to bardzo istotna czynność, która ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o poprawę krążenia krwi w skórze twarzy, a to z kolei przekłada się na skuteczną regenerację.

Kobido Life Up
Warszawa

Jeżeli czujesz, że Twoje ciało potrzebuje relaksu, a Twoja twarz zaczyna potrzebować odżywienia, pobudzenia oraz przygotowania do pięknego wyglądu, koniecznie sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania. Z pewnością przyznasz nam rację, że masaż kobido Warszawa to doskonała okazja do spędzenia czasu sama ze sobą, bez konieczności zajmowania się licznymi problemami oraz ważnymi sprawami.
Z gabinetu masażu japońskiego w Warszawie wyjdziesz odmieniona. Nie tylko poczujesz się kilka lat młodsza, ale również będziesz tak wyglądać. Dzięki doskonałym technikom masażu, jakie zostały przekazane przez najlepszych specjalistów w kraju zadbamy o to, żebyś poczuła się możliwie najlepiej oraz bardzo komfortowo podczas trwania zabiegu jak i po jego zakończeniu.

Przyjdź i przekonaj się, że masaż kobido potrafi przynieś niesamowite efekty, które będą widoczne gołym okiem na Twojej twarzy.